مفهوم باشگاه مشاوران و مدیران به چه معناست؟

همانطور که می دانیم در یک باشگاه ورزشی تمامی مراجعه کنندگان، نقاط ضعف و قوت خود را دارند و به منظور پوشش یا تقویت نقاط ضعف جسمانی خود کوشش می کنند. حال، این مورد در خصوص کسب و کارها نیز صدق می کند، بدین صورت که یک کارآفرین، صاحب ایده، صاحب کسب و کار و افراد یا تیم هائی که در حال تشکیل استارتاپ می باشند همواره با سؤالات، مشکلات، نقاط ضعف، معضلات و مواردی به این شکل روبرو هستند و یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای حل و عارضه یابی این مسائل می تواند استفاده از تجارب مدیران و مشاوران متخصص در آن زمینه باشد.

روند اجرائی رویداد باشگاه مشاوران و مدیران به چه صورت است؟

ما در باشگاه مشاوران و مدیران صفاتِک بر آن شدیم تا در جهت حل مسائل و عارضه یابی مربوط به کارآفرینی و کسب و کار تسهیل گری انجام دهیم، بنابراین تلاش کردیم تا با دعوت از مدیران و همچنین مشاوران متخصص و توانمند استان اصفهان این امر را میسر نمائیم. ما در هر رویداد میزبان تعدادی از مدیران و مشاوران ارجمند هستیم که هر یک از آنها در زمینه ای خاص از تجربه و دانش بالائی برخوردار هستند و مراجعه کنندگان می توانند بسته به نیاز و مسائل و سؤالات خود با مدیر یا مشاور مربوطه به صورت انفرادی به بحث، گفتگو و پرسش و پاسخ بپردازند.

رویداد باشگاه مشاوران و مدیران چه زمانی برگزار می شود؟

این رویداد سه شنبه آخر هر ماه برگزار می گردد.

شرکت در رویداد باشگاه مشاوران و مدیران به چه نحوی امکانپذیر می باشد؟

شرکت در این رویداد برای عموم عزیزان و علاقه مندان به صورت آزاد و رایگان می باشد. شرکت در این رویداد نیازی به ثبت نام نداشته و تنها کافیست در روز برگزاری این رویداد در محل تعیین شده حضور پیدا کنید.

فهرست