درباره صفاتِک

فضای کار اشتراکی و مرکز خدمات کارآفرینی صفاتک

مجموعه صفاتِک، که یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ صیدکو و اولین مرکز شتابدهی و خدمات کارآفرینی در سطح شهرستان نجف آباد است، در سال ۱۳۹۹ توسط آقای مهندس علی صفرنورالله تاسیس و راه اندازی شد.
این مرکز با حمایت از کسب وکارهای نوپا و استارتاپ‌ها فرصتی ایجاد کرده تا کارآفرینان فرصت یادگیری، شبکه سازی و رشد داشته و شانس بیشتری برای موفقیت، جذب سرمایه و تبدیل شدن به یک کسب وکار پایدار پیدا کنند.
صفاتک با برگزاری رویدادها، ارائه مشاوره و شبکه سازی با فعالان شناخته شده‌ی صنعت، تجارت، فناوری ارتباطات و همکاران هلدینگ صیدکو سعی در حمایت از کارآفرینان و استارتاپ ها دارد.

خدمات مجموعه صفاتک

فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی، دفاتر کار و اتاق جلسات

مشاوره کسب و کار

برگزاری جلسات مشاوره تخصصی کارآفرینی و کسب و کار

شتابدهی

حرکت به سوی یک کسب و کار پایدار

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی

کافه کارآفرینی

فضای دلنشین برای رویدادهای کارآفرینی

اعضای صفاتِک

چالش های کارآفرینی در ایران

مهندس علی صفرنورالله​

بنیانگذار و موسس صفاتک

کارآفرین و نخبه برتر ملی در صنعت، معدن و تجارت، مؤسس و مدیر عامل شرکت صفانیکو سپاهان با تجربه موفقیت در اجرای بیش از ۲۵۰ پروژه ملی و بین المللی، عضو هیئت رئیسه انجمن بین المللی انرژی های نو واقع در وین، نماینده سابق اتاق بازرگانی اصفهان در سازمان ملل بخش صنعتی (یونیدو)، عضو سابق هیئت مدیره و بازرس انجمن صادرکنندگان خدمات مهندسی، مشاوره و منتورینگ تخصصی بخش صنعت و صادرات خدمات مهندسی، عضو هیئت امنای انجمن خیریه امام رضا (ع)، رئیس هیئت مدیره شرکت بین المللی توسعه دلتا صفا (هلدینگ سرمایه گذاری)

شبکه همکاران و ارتباطات

فهرست